صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

خواننده پاپ پس از انتشار دو تك آهنگ، از برگزاری جدیدترین كنسرت خود در تاریخ 9 آذر در برج میلاد خبر داد.

روزبه نعمت اللهی خواننده موسیقی پاپ پس از چند سال، بار دیگر دو تك آهنگ «اگه به من بود» و «نفس جان» را در هفته های گذشته منتشر كرد و از برگزاری كنسرت جدیدش در تاریخ 9 آذر در تهران خبر داد.

این خواننده درباره این روزهای موسیقی در ایران معتقد است: «موسیقی در ایران موج است و این روزها هم دوران خود را پیش می برد. این اقتضای هر جامعه ای است كه بر اساس سلیقه شنیداری مخاطبش پیش می رود و هر قدر تقاضا باشد، همان قدر هم عرضه صورت می پذیرد. اما به هر حال موسیقی در ایران حال و روز خوبی را در این روزها ندارد.»

خواننده آلبوم «داروگ» گفت: «چند سالی به هر حال اوضاع كاری در ایران، آن هم فعالیت هنری مناسب نبود و كرونا و اتفاقات مختلف، شرایط كار را سخت كرده بود. مردم ما مردم قدردانی هستند و در هفته های گذشته و بعد از انتشار دو تك آهنگ، انرژی خوبی به من دادند و همین باعث شد من هم تصمیمی بگیرم كنسرت تهران را برگزار كنم. انرژی بالایی دارم و استقبال از بلیت فروشی این كنسرت هم من را متقاعد كرد كه باید با بهترین شرایط روی استیج بیایم.»

نعمت اللهی درباره جزییات این كنسرت و برنامه ریزی هایش نیز توضیح داد: «با گلچینی از آثار این سالها به دیدار مردم عزیز خواهم رفت و در تلاش هستم، شبی ویژه را برای مخاطبانم بسازم. كنسرت برای من همیشه نوعی تقسیم انرژی با مخاطبانم است و سعی دارم اجرایی متفاوت را روی صحنه ببرم.»

این خواننده خاطر نشان كرد: «آذرماه امسال و پس از كنسرت تهران، اجرایی ویژه در قونیه و در سالگرد درگذشت حضرت مولانا در مزار ایشان خواهم داشت. پس از چند سال بار دیگر از من دعوت شده است كه در این رویداد و فستیوال به اجرای برنامه بپردازم كه قطعا اجرایی مهم برای من است.»

این خواننده موسیقی پاپ، كنسرت – نمایش «شمس و مولانا» را با بیش از 200 بازیگر پیش از ایام كرونا در تهران روی صحنه برد. همزمان با همه گیری كرونا در ایران، این كنسرت – نمایش نخستین برنامه ای بود كه در سالن خالی برگزار شد.

نعمت اللهی درباره آن اجرا نیز توضیح داد: «در مواجهه نخست با صندلی های خالی بغض كردم. فضای عجیبی بود. بی شك جزو بهترین تجربه های من بود بنابراین آن برنامه را باید دوباره در تهران روی صحنه ببریم. تاریخ دقیقش هم یادم مانده. 24 اسفند 1398. تلخ ترین تجربه همه این سالهای من كه بیشتر از قبل باعث شد برای تمدید آن برنامه، مصمم تر شوم.»

این خواننده درباره جدیدترین فعالیت های حرفه ای خود نیز گفت: «تیتراژ یك سریال را در همكاری با بهروز صفاریان خوانده ام كه بسیار دوستش دارم. این سریال به زودی در شبكه نمایش خانگی منتشر خواهد شد و بهروز صفاریان به خوبی توانسته اثری زیبا را بسازد.»

كنسرت روزبه نعمت اللهی در تاریخ 9 آذر در برج میلاد برگزار خواهد شد و بلیت فروشی این اجرا آغاز شده است.

مرتبط با این خبر

  • پرواز در شب با طعم جنگ و نوستالژی

  • برنامه‌ای برای تغییر مدیر موسیقی نداریم

  • پویش مهمانی یلدا

  • انتشار 2 كتاب پژوهشی در حوزه نوازندگی

  • پروژه «موسی و شبان» با پرواز همای به تهران رسید

  • رونمایی از آلبوم محسن نفر در تالار رودكی/ «شادوَش» شنیدنی شد

  • اجرای «در پی آن آشنا» و «گروه هنری آسمان آبی» در تهران

  • سند ملی موسیقی تصویب شد

  • شیوه‌نامه «تجسم هنر» شانزدهمین جشنواره تجسمی فجر اعلام شد

  • مهدی آشنا مدال طلای جشنواره چینی را از آن خود كرد