صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

کیهان کلهر نسبت به رفتار مسئولان حراست مجموعه فرهنگی طاق‌بستان با شرکت کنندگان در آخرین شب کنسرت «شهر خاموش» اعتراض کرد.


اعتراض کیهان کلهر به نحوه برگزاری آخرین شب کنسرت «شهر خاموش»
به گزارش خبرگزاری فارس، کیهان کلهر، آهنگساز و نوازنده پرآوازه کمانچه، که به همراه کوارتت مینیاتور از ابتدای امسال کنسرت «شهر خاموش» را در تهران و چند شهر دیگر به روی سن برده است، در دو شب گذشته مهمان زادگاه خود، کرمانشاه، بود.

بنا بر این گزارش، کیهان کلهر در صفحه اینستاگرام خود نسبت به نحوه برخورد حراست مجموعه فرهنگی طاق بستان با حاضران در کنسرت اعتراض کرد و آن را رفتاری غیر حرفه‌ای خواند.به گزارش فارس، در بخش‌هایی از متن اعتراض آمیز کیهان کلهر آمده است:

آخرین کنسرت شهر خاموش دیشب در کرمانشاه برگزار شد.
لازم دانستم مطالبی را با پیگیران این صفحه و خصوصاً هم استانی‌هایم بازگو نمایم.

متأسفانه ما در این دو شب اجرا مشکلات بسیاری داشتیم که باعث دلخوری همشهری‌هایم، اعضای گروه و بنده بود، مترصد زمان مناسبی بودم که بخشی از آنها را به خدمتتان عرض کنم.

به‌عنوان موسیقیدانی که تقریباً در سراسر دنیا به روی صحنه رفته و گاهی در دورافتاده‌ترین نقاط جغرافیایی کنسرت داده، می‌گویم که تابه‌حال شاهد این حد از بی‌احترامی و تخفیف نسبت به مخاطبانم و خودم نبوده‌ام.

کنسرت ما در اولین شب با تأخیری بسیار زیاد آغاز گردید که دلیل آن دیر قرار دادن محل اجرا در اختیار تیم اجرایی و معطلی طولانی ما پشت درها بود، ازاین‌رو فرصت کافی برای نصب و چینش صحیح لوازم و حتی صحنه محل اجرا نبود! در حالی‌ که طبق برنامه ما از صبح می‌بایست محوطه را برای ورود علاقه‌مندان آماده می‌کردیم.

برخوردهای زشت مسئولان حراست در ورودی مجموعه باعث دلخوری بسیاری از علاقه‌مندان شده بود که ما نیز در پشت‌صحنه با آن دست‌به‌گریبان بودیم.

پس از کنسرت نیز بیرون کردن مردم با ادبیات ناخوب در هنگام گرفتن عکس و راندن آنها به خیابان توسط حراستیان باعث آزار همشهریانم و بنده گردید.

از مردم عزیز شهرم که طی این دو شب حضور این ناقابلان را با متانت تحمل کردند تشکر می‌کنم.

در پایان به این نامسئولانِ به‌دور از عشق و فرهنگ می‌گویم که قدمت هنر و هنردوستی در این خطه بیش از قدمت طاق‌بستان است که نه به‌زور از میان رفتنی ست نه به بی‌حرمتی، آنچه باید برود هنر و فرهنگ نیست بلکه شمایید.

انتهای پیام/

مرتبط با این خبر

  • اعلام آمادگی حسین زمان برای کنسرت خیابانی/ اجرای زنده پس از 17 سال

  • جدول برنامه‌های سیزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان منتشر شد

  • نواهای رضوی برگزیده جشنواره امام رضا(ع) شد

  • راه‌یابی 776 نفر به مرحله نهایی سیزدهمین جشنواره موسیقی جوان

  • سید محمد معتمدی از حضور در جشن حافظ انصراف داد

  • تقدیر وزیر ارشاد از آریا عظیمی‌نژاد و حجت اشرف‌زاده

  • اجتماع عظیم #دختران_انقلاب در حمایت از #حجاب

  • عذرخواهی رئیس انجمن موسیقی قزوین از عقیدتی سیاسی لشکر 16 زرهی ارتش

  • راویان سنتور روی صحنه می‌روند

  • عبدالوهاب شهیدی همچنان در سی‌سی یو می‌ماند