صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

تک آهنگ «ناب» با شعر، آهنگ و اجرای علی پهلوان، در مسابقه‌ بین‌المللی آهنگسازی سال 2018 آمریکا به مرحله نهایی رسید.

یک ایرانی بین 19 هزار آهنگساز دنیا فینالیست شد
به گزارش خبرنگار موسیقی خبرگزاری فارس به نقل از سایت رسمی «آی‌اس‌سی»، تک آهنگ «ناب» با شعر، آهنگ و اجرای علی پهلوان، در مسابقه‌ بین‌المللی آهنگسازی سال 2018 آمریکا به مرحله نهایی رسید.

قطعه «ناب» با شعر، آهنگ و اجرای علی پهلوان، موزیسین نام آشنای موسیقی پاپ کشورمان، در مسابقه‌ بین‌المللی آهنگسازی سال 2018 از بین 19000 اثر، به مرحله نهایی راه یافت، این در حالیست که تنها 2درصد از آهنگ‌ها می‌توانند به این مرحله‌ برسند.


مارک آنتونی و آدام لمبرت و برخی دیگر از اعضای داوران این رویداد رقابتی جهانی موسیقی

در مرحله نهایی این مسابقه، داوران که ترکیبی از هنرمندان موسیقی (مانند: آدام لمبرت و مارک آنتونی) و مدیران صنعت موسیقی هستند، آهنگ‌های برتر هر سبک را معرفی می‌کنند و قطعه «ناب»، در بخش موسیقی جهانی (آثار غیر انگلیسی‌زبان) شرکت کرده است. همچنین در بخش دیگری از مسابقه، تمام آثاری که به مرحله‌ نهایی رسیده‌اند روی سایت اصلی این مسابقه به آدرس songwritingcompetition.com قرار گرفته و به رأی عمومی گذاشته می‌شوند. آهنگی که رأی بیشتری داشته باشد، برنده‌ بخش «صدای مردم» خواهد شد که برندگان این مسابقه در نیمه ماه آوریل سال جاری میلادی معرفی خواهند شد.

علی پهلوان که عضو انجمن حقوق‌ آثار شنیداری و نمایشی استرالیا است، از طریق این انجمن در جریان این مسابقه قرار گرفته و تک آهنگ «ناب» را برای شرکت در مسابقه ارائه داده است. او در شبکه‌های اجتماعی از طرفدارانش خواسته است به این آهنگ برای بخش صدای مردم رأی بدهند، این قطعه، مرداد ماه امسال توسط شرکت ترانه‌شرقی با مجوز دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر شده است.

قطعه «ناب» از علی پهلوان، در مسابقه‌ آهنگسازی دیگری نیز با نام Music City SongStar از بین هزاران شرکت‌کننده به مرحله‌ نیمه‌نهایی راه یافته است.


قطعه «ناب» از علی پهلوان که به رنگ آبی مشخص شده به مرحله نهایی این رویداد راه یافته است

در سایت رسمی این مسابقه آمده که این رویداد برای معرفی هنرمندان موسیقی اعم از آماتور و حرفه‌ای و مرتبط کردن آن‌ها که از استعداد و توانایی‌های خاصی برخوردار هستند با تهیه‌کنندگان بزرگ مارکت موسیقی، برگزار می‌شود. در این رویداد برندگان جوایز متعدد نقدی و غیرنقدی و احکام معتبر دریافت خواهند کرد و هر هنرمندی از هر نقطه ار جهان می‌تواند به صورت مستقیم در این مسابقه شرکت کند و هدف اصلی این رویداد هم همین بوده که به کشف استعدادهای موسیقی کمک کند و راه را برای پیشرفت آن عده از هنرمندانی که نتوانسته‌اند آ»چنان که حقشان بوده خود را در مارکت جهانی معرفی کنند، هموار سازد.

انتهای پیام/

مرتبط با این خبر

  • هم‌اندیشی طراحان لباس و اهالی موسیقی

  • میلاد باسعادت مولی الموحدین امیرالمومنین حضرت علی (ع) و روز پدر مبارک باد

  • سال نو مبارک

  • نوای تار آذری «دلنوازان » در تالار وحدت پیچید/ تلفیق ردیف ایرانی و موغام آذربایجانی

  • «مشق زندگی» با صدای حسن جمشیدیان منتشر شد

  • جشن پایان فصل دوم «سه‌شنبه‌ها با موسیقی»

  • آلبومی با دغدغه‌ فرم و ریتم

  • در شرایط تحریم بی‌هیچ قید و شرطی آماده همکاری با ارکستر سمفونیک تهران هستم

  • «پسر خورشید» به زبان موسیقی با مردمان ایران سخن گفت

  • شهادت امام هادی (ع) را تسلیت می گوییم.